T - profi

8. 10. 2021

Okresní kolo soutěže Talenty pro firmy

I v tomto školním roce se koná soutěž Talenty pro firmy. Naši žáci a jedna žáky se zúčastnili v pátek 8. října zúčastnili okresního kola této soutěže, které se konalo v trutnovském Uffu.
Za naši školu se účastnilo celkem 6 žáků. Tým ZPA tvořili kluci Adam Záruba, Martin Kubíček a Martin Bubeníček. Druhý tým, tým ABB tvořila Anička Doubková, Honza Novotný a Martin Praus. Každé družstvo se ještě skládalo ze 3 studentů trutnovské SPŠ a kapitána z řad firem.

Úkolem bylo sestavit model ze stavebnice Merkur, což se oběma našim týmům podařilo skvěle. Tomu odpovídá i jejich umístění.

Tým ZPA zvítězil a postupuje do krajského kola, které se bude konat 12. listopadu v Hradci Králové.

Tým ABB skončil na krásném druhém místě.

Oběma týmům gratulujeme a děkujeme našim žákům za reprezentaci.