Tříkrálová sbírka 2022

21. 1. 2022

Po roční nucené pauze naši školu opět navštívili Tři králové

První aktivita nového roku 2022 patřila v naší škole hned 6. ledna celorepublikové charitativní akci Tříkrálová sbírka. Letos jsme se přidali již po sedmé a vybrali jsme krásných 7.886,- Kč, což je zatím nejvyšší částka, kterou se Třem králům na Komendě podařilo vybrat.

Vybrané peníze budou použity k zakoupení polohovacích postelí pro půjčovnu zdravotních pomůcek v Trutnově a také na zakoupení automobilu pro domácí hospicovou a paliativní péči Oblastní charity Trutnov.

Všem, kteří se do celostátní Tříkrálové sbírky jakýmkoliv způsobem zapojili, patří velký dík a uznání.

Poděkování letí také našim Třem králům ze třídy 9. B!