Týden pro Ukrajinu

10. 3. 2022

Pojďte se s námi zapojit!

Pojďte se společně s naší školou zapojit do dobrovolné materiální sbírky v rámci akce „Týden pro Ukrajinu“ v období 14. – 18. března 2022. Materiální sbírka navazuje na humanitární sbírku Českých drah.

Pro ukrajinské občany sužované válkou bude naše škola v tomto období shromažďovat materiální pomoc, kterou následně dopraví na sběrné místo ČD. Materiální dary můžete také odevzdávat denně v čase 7-17h na hlavním nádraží v Trutnově. Vlaky dopravují vybranou materiální pomoc pravidelnými zvláštními spoji přímo na ukrajinské území, kde je jí nyní nejvíce třeba.

Máte-li chuť pomoci, darujte věci uvedené níže v seznamu.