Vítězové literární a výtvarné soutěže z 3. A

5. 6. 2022

Děti z 3. A zvítězily v soutěži Mé toulky za zvěří

V sobotu 28. května se na výstavě Natura Viva v Lysé nad Labem konalo vyhodnocení soutěže Mé toulky za zvěří. Letos proběhl už 20. ročník této umělecké soutěže pro děti od mateřských škol po deváté třídy. Soutěž vyhlašuje Českomoravská myslivecká jednota a má část literární, výtvarnou a fotografickou. V letošním ročníku vybírala porota z 1200 obrázků, 57 fotografií a 42 básniček.  Máme velkou radost, že v této konkurenci skvěle obstáli žáci 3. A naší školy: Letos první místo v literární části obsadila Viktorie Katschnerová , ve výtvarné kategorii získala Aneta Brožová 6. místo, Vladimír Soukup 7. a Anička Madževská  8. místo. Viktorka a Anička si pro své ceny přijely do Lysé, kde je převzaly za zvuků loveckých fanfár v podání Klubu trubačů ČMMJ, za Anetku a Vláďu je převzala paní učitelka I. Dvořáková.