VT sportovních tříd Černá hora

6. 1. 2023

Třetí prosincový týden roku 2022 žáci sportovních tříd naší školy absolvovali výcvikový tábor sportovních tříd na Černé hoře.

V termínu od 11. 12. 2022 do 17. 12. 2022 se konal výcvikový tábor žáků sportovních tříd na Horském hotelu na Černé hoře. Akce se zúčastnilo 45 sportovců ve věku 8 – 14 let, většinou z naší školy. Výcvikový tábor byl zaměřen u menších dětí (přípravka) na zvládnutí základních dovedností běžeckého lyžování, u starších (mladší a starší žactvo)na techniku běhu na lyžích a rozvoj vytrvalosti. Po celou dobu výcvikového tábora na nás byl Krakonoš moc hodný a posílal nám skvělé počasí i velmi dostatečné množství sněhu. Bydleli jsme ve dvou až pětilůžkových pokojích, některé se sociálním zařízením. Stravování co do množství i co do kvality jídla bylo také skvělé.

Ing. Mgr. Jitka Semeráková

učitelka Tv