Výsledky zápisu do 1. tříd

18. 4. 2023

Přinášíme výsledky zápisu do 1. tříd a následné informace

Vážení rodiče budoucích prvňáčků na Komendě,

děkujeme Vám za důvěru, se kterou jste přišli k zápisu do 1. tříd pro školní rok 2023/2024. Jsme moc rádi, že se podařilo zorganizovat pěkný, pohodový a úspěšný zápis. Díky Vašemu zájmu registrujeme aktuálně 64 uchazečů do 1. tříd, a proto otevřeme 3 první třídy. Je skvělou zprávou, že se všem oprávněným zájemcům podařilo vyhovět a žádostem o odklad rádi nabídneme místo příští rok.

Oficiální seznam dle registrační čísel uvádíme zde.

Akce pro budoucí prvňáčky

Nyní nás čekají dvě tradiční vítací akce po zápisu, a to Zažij den ve škole (25. května a 8. června od 15.30 hod.), kde se budoucí prvňáčci moci seznámit se svými budoucími paními učitelkami a kolektivem své třídy. Informace o školních akcích ještě přineseme.

Fotografie ze zápisu do 1. tříd naleznete zde.

Mgr. Petr Horčička