Za krásami Vrchlabí

27. 6. 2023

8.D ve Vrchlabí

Že je Vrchlabí krásné město, ví asi každý.

Dnes jsme se vydali nejen za sportovní atmosférou, ale hlavně za pamětihodnostmi a krásami podhorského města.

Starodávné domy vedle moderních, kamenný most se sochou Jana Nepomuckého,  stále plně funkční stará  meteostanice, kostel sv. Vavřince, Augustiniánský klášter s nově budovaným muzeem a přilehlou otevřenou zahradou plnou zajímavých stromů (každý si našel ten "svůj" strom), obrovský městský park se záchrannou stanicí pro zvířata a zámek s výstavou "Vrchlabí bez odpadu" od žáků z místních škol.

K prohlídce i procházce toho bylo akorát

MJ

Mgr. Markéta Janková