Zahájení školního roku

6. 9. 2023

V pondělí 4. září 2023 jsme zahájili nový školní rok

Ranní zahájení  očima našeho fotodokumentaristy

"Problém co si oblíct, abych reprezentoval, ale mohl se i pohybovat. Ráno to stihnout včas – daří se - a technika kupodivu funguje … Při stoupáni za panoramatem scházejících se nedočkavců první úlovek – partička cvičící radostné tančení – super ! Cestou dolů fajn úlovek – vykrášlený, připravující se, učitelky – dost překvapený! Pak už vyzkoušená klasika zpestřená momentkami dvojic audiotechniků a nedočkavých prvňáků s babičkama. Nejdojemnější je vítání a odvádění prvňáků do tříd … Rychle oběhnout učebny prvních tříd – je tu nějak plno a zákeřný protisvětlo slunečnýho rána,ale daří se detaily i celky … Sice pokračuje další honička, ale zahájení škol. roku 23/24 na Komendě se fakt podařilo …"

Mgr. Martin Macek

Odkaz na Trutnovinky zde.

Mgr. Martin Macek

správce horolezecké stěny