Závody v lezení

13. 10. 2022

Úspěšná reprezentace lezců v elitních závodech s dlouholetou tradicí

Čertova stěna 2022 – „Yettištajn-cup 003“

Yetti club Trutnov uspořádal v sobotu 8.10. jedinečné závody ve sportovním lezení mládeže na skalách. Závodů se zúčastnila téměř stovka dětí z celého Královéhradeckého kraje a svou účastí přispěli i mnozí žáci naší školy, ať už jako závodníci či spolupořadatelé.

Investice velkého úsilí se vyplatila a i sázka na „babí léto“ vyšla – přálo nám počasí a závody se obešly bez jakéhokoliv zranění či jiného incidentu a velmi se vydařily.

Z žáků naší školy medailově uspěli zejména Filip Moupic, sourozenci Ježkovi a sestry Říhovy. Zainteresovaným děkujeme za vzornou reprezentaci a obětavou pomoc.

M. Macek

Mgr. Martin Macek