Pasování na čtenáře 1. C

3. 4. 2024

1. C pasována na čtenáře

V prostorách knihovny proběhlo dnes slavnostní pasování žáků 1. C na čtenáře.

Děti byly seznámeny s prostory naší školní knihovny, jejím členěním a fungováním. Naši knihovníci z 5. A jim následně formou miniscének přiblížili pravidla školní knihovny. Poté nám žáci předvedli své čtenářské dovednosti, aby dokázali, že už se mohou stát členy naší knihovny: 1. C nás vzala svým čtením do ZOO. Po slavnostní přísaze, že budou řádnými čtenáři, dostaly všechny děti  knihovní průkazku, komiksový příběh a samozřejmě záložku. Žáčci si tak konečně mohli vypůjčit knížky a pustit se do četby napínavých příběhů. Doufám, že i v dalších dnech a letech budou všichni nadšenými čtenáři a návštěvníky naší knihovny.

Za knihovnu

Eva Rusová