Žáci 1. A členy naší knihovny

30. 5. 2023

Žáky 1. A jsme slavnostně přijali mezi čtenáře naší školní knihovny.

V naší knihovně jsme 30. května uvítali žáky 1. A a slavnostně je přijali mezi čtenáře školní knihovny.

Nejprve jsme se přesvědčili, že prvňáčci už skvěle ovládají čtení knížek, a poté jsme žáky seznámili s pravidly chování ve školní knihovně. Toto seznámení proběhlo formou miniscének, které si secvičili naši mladí knihovníci. Po slavnostní přísaze, že budou dbát všech povinností dobrého čtenáře a návštěvníka knihovny, získaly děti knihovní průkazky a z naší knihovny si mohly půjčit první svazky.

Za knihovnu

Eva Rusová