Kroužek angličtiny

31. 8. 2020

Výuka angličtiny přirozeně

Projekt staví na ověřených a osvědčených metodách přirozené komunikace. Vychází z poznatků známých od pradávna. Dítě – žák se učí komunikovat stejně, jako batole od matky. Ukazováním, opakováním, neustálou komunikací, hrou, příběhem. Výsledky se dostavují efektivněji a pro žáka příjemněji než při běžné výuce ve třídě. V prostředí plném her a zajímavostí si žáci nepřipadají jako ve škole a nevnímají celý proces jako učení.

Bonusovým jevem jsou lepší komunikační dovednosti, jejich rozvíjení, adaptace v běžných situacích, tolerance a ohleduplnost.

Projekt angličtina v družině:
Rozsah výuky: říjen – květen
Frekvence výuky: 1x týdně místo školní družiny (v prostorách školy)
Pokročilost: pro nové prvňáčky nebo navazující program na předchozí školní rok (druhá, třetí třída)

Cena za žáka: 1600 Kč (60 hodin angličtiny) + 220,- pracovní sešit
Lektorky:  Karolín Jaavůrková + Veronica Carter Chishimba