Kroužek florbalu pro I. stupeň

31. 8. 2020

Kroužek florbalu pro 1. stupeň – 2. – 5. třída

Hlavním cílem florbalového kroužku je seznámit děti se sportem, naučit je základní pohybové dovednosti a základní florbalové dovednosti (práci s florbalovou holí a míčkem, vnímání kolektivní hry, základní pravidla florbalu atd.) U všech dětí dbáme na správnou koordinaci těla a celkovou sportovní všestrannost.

Náš florbalový kroužek začíná rozcvičením dětí. Následuje část tréninku, která je zaměřena na florbalová cvičení, které rozvíjí jednotlivé florbalové dovednosti. Poslední část tréninku je samotná florbalová hra, do které se snažíme přenést nově naučené dovednosti. Tato poslední část baví děti nejvíce.

Snažíme se, aby naše kroužky byly pro děti především zábavou a budoval tak u nich kladný vztah ke sportu obecně.

Vybavení na florbalový kroužek:

sportovní oblečení do tělocvičny (jako na tělocvik)
pevná obuv do tělocvičny (nebarvící, minimálně dle požadavků školy na výuku tělesné výchovy)
pití

Tréninky máme každý čtvrtek od 14. 30 do 16.00 v hale a začínáme od října.