Koncert flétnového kroužku

22. 6. 2021

Naši malí flétnisté se předvedli

Po roční koronavirové pauze se malí flétnisté dočkali a vystoupili na školním koncertu, který se uskutečnil ve čtvrtek 17. června v naší škole.

Paní učitelka Ivana Dvořáková se věnovala všem zájemcům o flétnu i v době distanční výuky, a tak by bylo škoda nepředvést pokroky, které děti udělaly.

Vystoupení mělo celkem 3 části. Nejdříve zahrály děti, které se učily prvním rokem, přesto vykouzlily na flétnu několik pěkných písniček. Pak se předvedli pokročilejší žáci. Ti už druhým rokem pilně na kroužku „pískají“ a hrají pro radost. Nakonec vystoupily tři zatím nejpokročilejší hráčky, které zvládly i vícehlasé skladby nebo kánon.

Za stálého doprovodu paní učitelky se tak odehrál pěkný koncert živé hudby, jenž potěšil nejen rodiče a příbuzné, ale i všechny ostatní diváky.