Komenda zahajuje školní vysílání

7. 11. 2023

Žákovské vysílání Studia Ámos

Klub nadaných dětí Ámos - sekce blogerů a reportérů zahájila první školní vysílání. Najdete tu novinky ze školy, nejnovější zprávy, rozhovory se zajímavými lidmi, reportáže, žákovské ankety a medailonky úspěšných žáků naší školy. V klubu se učíme jak natáčet, stříhat videa, dělat zajimavé rozhovory, procvičujeme si rétoriku, bojujeme s trémou před kamerami, rozvíjíme kreativitu a podporujeme se při práci v týmu. Už teď pro vás chystáme speciální silvestrovské vysílání, které bude stát opravdu za to!

Video zde: Vysílání Studia Ámos

Tým Studia Ámos