8. 11. 2023

Získali jsme ocenění aktivního přístupu ke vzdělávání

Vážení rodiče,

jsme moc rádi, že díky spolupráci se společností Databox, která je provozovatelem portálu www.proskoly.cz se můžeme pochlubit certifikátem Aktivní škola.

Spoluprací s touto společností získáváme - tedy škola, rodiče i žáci - přístup k mnoha on-line dotazníkům, testům, zjišťováním a materiálům, které můžeme využít při zlepšování naší práce a jejích výsledků.

Už v prosinci se setkáte s dotazníky spokojenosti se školou (sociometrický dotazník Klima školy pro rodiče) a mapováním rizikových oblastí (dotazník pro žáky 6. - 9. ročníků).

Těšíme se na výsledky, které nám spolupráce přinese.

Mgr. Petr Horčička