13. 10. 2020

Informujeme o organizačních záležitostech platných od středy 14. října 2020.

Vážení rodiče,

vzhledem k další změně mimořádných opatření Vás tímto informuji o organizačních záležitostech platných od středy 14. října do 1. listopadu 2020. 

Vezměte na vědomí, že u 1. a 2. stupně základních škol se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole. Patřičný dokument přikládám zde.

Vzhledem k tomu přechází celá škola na distanční výuku, která je dle §184a školského zákona povinná a bude probíhat především v prostředí Google Classroom. Veškeré informace obdržíte od vyučujících Vašeho dítěte. Je nám všem jasné, že změna je velmi překotná, takže budeme rádi, když budete společně s námi ladit počáteční nejasnosti.

Obědy ve školní jídelně budou umožněny i žákům na distanční výuce, navíc i cizí strávníci, což bude organizováno takto:

a) obědy pro cizí strávníky - 10.30 - 11 hod. - vydávat se bude pouze do čistých jídlonosičů,

b) obědy pro žáky na distanční výuce - 12.30 - 13 hod. - vydávat se bude buď ve školní jídelně, nebo do čistých jídlonosičů.

Obědy budou od zítřka, tj. od středy 14. října odhlášeny všem strávníkům, je možné se na středu přihlásit na záznamník školní jídelny. V dalších dnech je třeba přihlásit obědy nejpozději do 12 hod. předchozího dne na záznamník školní jídelny.

S pozdravem

Petr Horčička
ředitel školy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace