8. 6. 2022

Baví vás práce s dětmi ve volném čase? Pojďte si otevřít školní kroužek

Hledáme nové vedoucí školních kroužků

Pokud umíte zaujmout děti a chcete jim nabídnou zajímavý kroužek, ozvěte se nám.

Můžete vést různé kroužky, např.:

- sportovní,
- jazykové,
- studijní,
- doučovací,
- hudební,
- výtvarné,
- jiné.

Po dohodě budete moci využívat vybavení a zařízení školy. Předpokladem je doložení nezbytné kvalifikace dle platné legislativy.

Je vhodné mít také potřebnou dovednost, odbornost v rámci svého kroužku. K dalším předpokladům patří zodpovědnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti a pozitivní přístup k dětem a mladým. Vedoucí školního kroužku má hlavní zodpovědnost za průběh kroužku a vedení dokumentace v rámci činnosti.

Ozvěte se nám, určitě se dohodneme a nebudete litovat!

Mgr. Irena Rozínková

zástupce ředitele školy pro mimoškolní činnost