6. 9. 2022

Poslední den prázdnin jsme byli v televizi

Pokud jste 31. srpna sledovali zprávy na České televizi, určitě Vám neunikly záběry z meteorologické stanice, která už několik let funguje u naší školy. Na celý záznam se můžete podívat, stačí když kliknete na velký obrázek. (čas 27:03)

Meteostanice byla zakoupena díky účasti v mezinárodním projektu Weather is schools realizovaného v rámci programu Comenius (dnešní Erasmus+) a data přenáší automaticky už od roku 2012 nejen Českému hydrometeorologickému ústavu.

Pokud Vás zajímá momentální povětrnostní situace, podívejte se zde. Na odkaz se dostanete přímo z hlavní stránky našich internetových stránek, když kliknete na ikonu mráčku se sluníčkem v pravém horním rohu.

Už teď se těšíme na další zajímavé reportáže!