6. 9. 2022

Hledáte informace o nadačním fondu Ámos?

Nadační fond Ámos

Nadační fond slouží k rozvoji zájmové a mimoškolní činnosti žáků školy, pro zlepšení materiálně technických podmínek výuky, zájmové a mimoškolní činnosti žáků školy a získávání mimorozpočtových prostředků na tuto činnost. Nadační fond řadu let pomáhá škole s rozvojovými aktivitami a modernizaci jejich prostor určených nejen k zájmové činnosti žáků.

Všechny informace a účetnictví lze najít na stránkách školy zde. Naleznete zde Výroční zprávy a Fotografie. V minulých letech byl např. upraven vestibul, kuchyňka, hudebna, družina, polepeny okna a dveře pater.  Členky dozorčí rady přijmeme i návrhy rodičů k zlepšení prostředí dětí.

Fotografie níže pocházejí z loni vybudovaných relaxačních koutků ve 2. a 3. NP.

Mgr. Irena Rozínková

statutární zástupkyně ředitele školy