Nadační fond Ámos

Historie nadačního fondu

V nouzi Ti dá radu každý dobrý přítel, ale málokterý Ti dá pytel mouky. (Friedrich Logau)

Nadační fond Ámos vznikl na naší škole 12. 10. 1993. Nadační fond slouží k rozvoji zájmové a mimoškolní činnosti žáků školy, pro zlepšení materiálně technických podmínek výuky, zájmové a mimoškolní činnosti žáků školy a získávání mimorozpočtových prostředků na tuto činnost. Nadační fond řadu let pomáhá škole s rozvojovými aktivitami a modernizaci jejich prostor určených nejen k zájmové činnosti žáků. V posledních letech byla podpora ve vybudování relaxačních prostor v patrech školy, vizuální zlepšení vestibulu školy.

Dobrý skutek

Přemýšleli jste dnes o tom, co dobrého, užitečného nebo správného jste poslední dobrou udělali? Nabízíme Vám možnost, jak pomoci na místě, kde je to opravdu potřeba, neboť - věřte nevěřte - školství je stále místem, které potřebuje pomáhat.

Naše moderní škola může svým žákyním a žákům nabídnout mnoho příležitostí pro využití školního či volného času. Jenomže každá taková nabídka je bohužel podmíněna materiálními potřebami, které nelze splnit všem.

Rádi bychom učinili děti šťastnými, neboť jsou naší minulostí, přítomností i budoucností. Děti jsou společným snem, který se naplní jen tehdy, pokud přestaneme snít a začneme něco dělat. Pomozte nám pomáhat, ať děti přicházejí do školy s nadějí, že tady jim bude někdo naslouchat, někdo je bude doprovázet a někdo jim poradí, kam se mají životem vydat.

Děkujeme za každou pomoc a důvěru, které nám svěříte. Obrátit se na nás můžete na uvedených kontaktech.

Číslo účtu nadačního fondu: 244 73 16 / 0300

Výroční zpráva Nadačního fondu Ámos

Výroční zpráva 2021                              Výroční zpráva 2020                                                   Výroční zpráva 2019