DigiTU - DigiTAM

2. 9. 2020

Projekt vychází ze zkušeností žadatele s tvorbou sítě spolupracujících škol se zaměřením na šíření příkladů dobré praxe mezi ostatní zapojené školy. Podporuje propagaci inovativních metod výuky za pomoci digitálních technologií a předávání zkušeností mezi pedagogy. Podporuje témata rozvoje informatického myšlení žáků a používání digitálních zařízení žáků 1:1, včetně vlastních zařízení. Projekt vytvoří regionální síť škol, ve které nebude pouze DigiTU(Trutnov), ale i DigiTAM (zapojené školy).

Datum zahájení fyzické realizace projektu: 1. 1. 2020
Datum ukončení fyzické realizace projektu: 31. 12. 2021