Malí programátoři

5. 10. 2020

Erasmus+ projekt navazující na projekt Ozoboti vyprávějí, zaměřijící se na úvodní programátorské krůčka dětí na prvním stupni.

Ve dnech 28. 9. - 3. 10. 2020 se zúčastnili někteří pedagogičtí pracovníci naší školy projektu Malí programátoři. Projekt proběhl na ZŠ Dargovských hrdinů v Humenném na Slovensku. Pedagogové se seznámili se způsobem vzdělávání, vybavením školy, s novými výukovými pomůckami a využitím ICT ve výuce.

Základnej škole Dargovských hrdinov v Humennom bol udelený grant Národnou agentúrou programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu a rozbieha projekt Malí programátori, do ktorého budú zapojení žiaci 1. stupňa.