Ocenění projektu Malí programátoři

22. 2. 2023

Certifikát eTwinning Quality Label

V pátek 17. února 2023 se v pražském hotelu Grandior setkali zástupci škol z celé republiky. Všechny je spojovala zkušenost s projekty na platformě eTwinning a úspěch při jejich realizaci. Během slavnostního setkání byli oceněni i učitelé naší školy pan Mgr. Václav Fišer a paní Mgr. Petra Figerová za projekt Malí programátoři. Ředitel Domu zahraniční spolupráce Michal Uhla jim předal certifikát eTwinning Quality Label 2022. Tento certifikát je udělován učitelům za realizaci vynikajících e Twinningových projektů. Potvrzuje, že projekt dosáhl určité kvality na národní i celoevropské úrovni.