Zveme Vás na dvě zajímavé přednášky

18. 4. 2024

Vážení rodiče,

zveme Vás na dvě zajímavé přednášky, které proběhnou 18. 4. 2024 v 15:30h v čase před třídními schůzkami.

Tentokrát otevřeme témata komunikace s dětmi o škole - "Co bylo ve škole?" aneb jak komunikovat, když u vás rodičů zavládnou emoce. Druhé téma se bude týkat návykových látek, jejich rizik a právních důsledků.

Přednášet nám budou Mgr. Gabriela Poláková, psychoterapeutka a lektorka a Bc. Lukáš Vincenc, preventista Policie ČR.

Přednášky proběhnou ve dvou třídách - "Co bylo ve škole?" v 3. NP v učebně přírodopisu, "Návykové látky" ve 4. NP v učebně výtvarné výchovy.