Dětský maraton

14. 9. 2022

Dne 14. 9. 2022 se konal v Trutnově Dětský maraton 2022, který pořádal Rotary klub.

Dne 14. 9. 2022 se žáci naší školy 7. a 8. ročníků zúčastnili Dětského maratonu 2022. Jednalo se o závod, kdy 30 žáků z každého družstva postupně - štafetovým způsobem - uběhlo trať dlouhou 42 km (délka maratonu).

Naše škola vybojovala skvělé druhé místo!! Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci.

Jmenovitě: David Macháček, Eliška Šretrová, Jan Novotný, Elen Hromádková, Tomáš Vondráček, Anna Doubková, Daniil Bondariev, Pavlína Kuželová, Filip Mánek, Ema Thamová, Adam Záruba, Julie Dufková, Jakub Dostál, Amálie Semeráková, David Oupic, Hana Špačková, Lukáš Bicek, Barbora Šťovíčková, Matyáš Čepelka, Eliška Frejvaldová, Martin Fajfr, Natálie Bezuchová, Marek Johan, Nela Čermáková, Adam Svatoš, Julie Rybová, William Bednář, Marie Turečková,  Tomáš Matoulek, Lucie Horká. Náhradníci, kteří část závodu také uběhli - Samuel Žďárský, Eliška Janková.

Ing. Mgr. Jitka Semeráková

učitelka 2. stupně