Exkurze 4. A, 5. A

25. 6. 2021

Výlet 4. A a 5. A Babiččino údolí a Černá hora

Třídy 4. A a 5. A se v tomto týdnu vydaly na dvě školní exkurze. V úterý jsme se prošli naučnou stezkou Babiččina údolí v Ratibořicích. Při příjemné procházce jsme navštívili zámek a věnovali jsme se povídání o nejznámějším literárním díle Boženy Němcové a především vyprávění o místě, kde spisovatelka prožila své dětství.

Nezapomenutelný zážitek nás potkal i v pátek, kde jsme statečně zdolali přechod z vrcholu Černé hory do Pece pod Sněžkou. I přes nepřízeň počasí si děti výlet užily a mají nevšední zážitky.