31. 8. 2020

S příchodem nového školního roku přinášíme informace o opatřeních, které vyplývají z aktuální situace.

Nejprve je potřeba vysvětlit, že v současné době vycházíme z manuálu, který nám zaslalo ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Proto Vás žádáme, abyste vnímali současnou situaci jako mimořádnou, ve které škola usiluje o nastavení bezpečných hygienických a protiepidemických opatření. Z toho vyplývá několik změn, s nimiž bych Vás rád nyní seznámil.

Vše podstatné obsahují připojené dokumenty.

Při zavádění nezbytných opatření, vycházejících z manuálu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Praze, který přikládáme na internetových stránkách školy a jako přílohu k této zprávě obecně platí, že aplikujeme mnohá pravidla, jež byla v platnosti už v květnu a červnu 2020. Je potřeba také uvést, že aktuální znění těchto hygienických pravidel může doznat změn, které se budou odvíjet od aktuální situace. O těchto změnách budeme informovat formou dodatků.