Mistrovství ČR v běhu na lyžích

1. 3. 2023

Mistrovství České republiky v běhu na lyžích.

25. a 26.2 2023 se v Bedřichově v Jizerských horách konalo M - ČR v běhu na lyžích.

První den - intervalový závod volnou technikou - se závodníkům OlfinCar Ski team Trutnov a zároveň žákům naší školy povedl.

Lucka Horká - 3. místo, Vojta Kysela - 4. místo, Willi Bednář - 7. místo, Elen Hromádková - 9. místo, Honza Novotný - 24. místo, Tomáš Matoulek - 27. místo, Marek Johan - 34. místo, Petr Maňhal - 41. místo.

V neděli v závodě štafet jsme se taky neztratili.

Holky (Elen Hromádková, lucka Horká) - o kousíček 4. místo z celkových 35 štafet z celé ČR, kluci (Willi Bednář, Honza Novotný, Vojta Kysela) - 5. místo, (Marek Johan, Tom Matoulek, Petr Maňhal) 20. místo z celkových 28 štafet z celé ČR.

Blahopřejeme a děkujeme za skvělé výkony!

Ing. Mgr. Jitka Semeráková

učitelka 2. stupně, Tv, M, Fy