Nový Průvodce je tu!

4. 9. 2023

Co se děje a bude dít si můžete přečíst v tradičním Průvodci školním rokem

Vážení rodiče, přátelé školy, žákyně, žáci,

na odkazu zde naleznete tradičního Průvodce školním rokem.

I letošní vydání přináší novinky, informace a zajímavosti z naší školy. Najdete zde především přehled školních kroužků, praktické návody na mnohé školní situace a kontakty na vyučující. Počíst si můžete o přípravách na střední školy nebo o aktivitách školní knihovny. Pokud by Vám ještě nějaká informace chyběla, můžete se obracet na třídní učitele, třeba při schůzkách rodičů v úterý 4. a 6. září 2023.

Přeji Vám i Vašim dětem co nejpříjemnější vykročení do školního roku. Ať je pro Vás Komenda místem zajímavých setkání, nové inspirace a příjemných zážitků. Přejme si společně, ať je tento školní rok co nejpodobnější rokům, kdy jsme nemuseli řešit různá omezení a změny v provozu školy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Darja Marzecová

učitelka 2. stupně, Čj, Hv