Pozvánka na prezentaci středních škol

8. 9. 2020

Tradiční přehlídka středních škol a učilišť v UFFU.

Vzhledem k aktuálnímu vývoji epidemické situace Vám bohužel musíme oznámit, že se konání šestého ročníku Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Trutnově ve dnech 9.- 10. listopadu 2020 odkládá. Rovněž jsou odloženy i výstavy v Náchodě, Jičíně, Rychnově nad Kněžnou a Hradci Králové.

Na přípravách výstavy jsme do poslední chvíle intenzivně pracovali, proto jsme se rozhodli návštěvníkům program zprostředkovat jiným způsobem.

Prezentace vystavovatelů Vám přineseme formou videí zveřejněných na webové stránce www.vybiramstredni.cz případně na našich sociálních sítích.

Za tým Prezentací středních škol a zaměstnavatelů

Ing. Jolana Vašáková