Příměstské tábory na Komendě

24. 7. 2020

Příměstský tábor 20. - 24. července 2020

Každý rok o prázdninách vychovatelky ze školní družiny pořádají několik příměstských táborů. Při výběru výletů se vždy snaží, aby tábory byly pro děti zajímavé, poučné i zábavné. Výlety každý rok obměňují, aby se děti nenudily a těšily se na nová místa a nové zážitky.

Od 20. do 24. července 2020 paní vychovatelky Vymlátilová a Jahelková jeden příměstský tábor společně pořádaly.

Pondělí – Portážky ,,Pecka“ (herní krajina) – zde děti čekalo hned několik zážitků, jelikož se svezly lanovkou, kde je na úplném vršku čekalo velké množství prolézaček, bludišť, kuličkových drah a jiných zajímavých dřevěných prvků.

Úterý – hrad Vízmburk, nazývaný také České Pompeje -  kde se děti dozvěděly mnoho zajímavého od pana průvodce, který se sám podílí na jeho rekonstrukci.

Středa – Odolov -  koupání, opékání vuřtů, hry a soutěže v přírodě – tento výlet byl pro děti překvapením, mohly se koupat v bazénu, skákat na trampolíně, houpat se na houpačkách, zasoutěžit si a hlavně si opekly vuřty.

Čtvrtek – Svoboda nad Úpou – Krakonošovo muzeum, je úžasné pohádkové místo, kde nechybí Krakonoš ani čerti a především se zde děti nenásilnou formou naučily spoustu zajímavostí o přírodě

Pátek – Fly zona Hradec Králové - děti si vyzkoušely svou tělesnou zdatnost a to jak na různých trampolínách, tak na horolezecké stěně.