Příměstský tábor

29. 6. 2020

Program  příměstského tábora – 29.6. – 3.7. 2020

Každý rok o prázdninách vychovatelky ze školní družiny pořádají několik příměstských táborů. Při výběru výletů se vždy snaží, aby tábory byly pro děti zajímavé, poučné i zábavné. Výlety každý rok obměňují, aby se děti nenudily a těšily se na nová místa a nové zážitky.

Tábor pořádaly vychovatelky Martina Dubajová a Kateřina Rozová

29.6. – zahájení tábora, poté odjezd do Janských Lázní, tvoření ve výtvarné dílně Bosorka – malování na trička dle vlastního návrhu, poté přesun na hravé odpoledne na Muchmůrku ve Svobodě nad Úpou.

30. 6. - pěší výlet na Dolce, následovala  instruktáž a trénink ježdění na paddleboardech.

1. 7. -  výlet do Náchoda  a okolí spojený s návštěvou Jiráskovy chaty, pevnost Dobrošov.

2.7.  – relaxační den na hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou – bazén a vířivka.

3.7.  – návštěva zámku Adršpach spojená s naučnou stezkou kolem skal.

Fotky z každého dne jsou k vidění na https://druzinazskomtu.rajce.idnes.cz/