Příměstský tábor

13. 7. 2020

Program  příměstského tábora – 13.7. – 17.7. 2020

Každý rok o prázdninách vychovatelky ze školní družiny pořádají několik příměstských táborů. Při výběru výletů se vždy snaží, aby tábory byly pro děti zajímavé, poučné i zábavné. Výlety každý rok obměňují, aby se děti nenudily a těšily se na nová místa a nové zážitky.

Tábor pořádaly vychovatelky : Leona Bernardová a Blanka Mrštíková

13.7. jsme putovali za zvířátky a navštívili dvě farmy v nedalekém Pilníkově.
Viděli jsme nejen práci na statku, ale i práci ošetřovatelů dobytka, jak se starají ve chlévě o
malá telátka a selátka. Děti projevily veliké nadšení, protože mají ke zvířatům velmi blízko.
14.7.  jsme měli nejnáročnejší na cestování. Čekala nás  cesta do Hradce Králové, kde jsme navštívili lanový park. Dětem se lanový park velmi líbil a někteří jej poté navštívily i s rodiči.
15.7. děti strávily den na horách, prošly si  pohádkovou stezku na Pomezních boudách.
16.7. nám bohužel moc nepřálo počasí, program jsme měli zajištěný ve výtvarné dílně
Bosorka v Janských Lázních, kde si děti měly možnost vyzkoušet tisk nebo malbu na bavlněná
trička, která byla zároveň jejich odměnou.
17.7. byl den opět co se týče počasí dost proměnlivý,  tak jsme navštívili Minigolf
v Horním Maršově s výborným obědem a zmrzlinou.
Tábor byl z našeho  pohledu velmi vydařený. Zpětnou vazbu pro nás byly děkovné ohlasy od rodičů i dětí.
Leona Bernardová a Blanka Mrštíková  ( vychovatelky ŠD a ŠK )