22. 9. 2022

Zavádíme jednodušší způsob bezhotovostních plateb

Vážení rodiče,

na základě Vašich opakovaných žádostí jsme do informací o bezhotovostní platbě přidali QR kód. Jedná se o rychlejší a bezpečnější způsob pro Vaše platby škole.

Z důvodu bezpečnosti a abychom předešli případným nepřesnostem, zavádíme tento moderní způsob placení pomocí QR kódů. Pro použití QR kódů si otevřete prostředí internetového bankovnictví a všechny informace o platbě se Vám do příkazu k platbě samy nakopírují.

Po několika počátečních pokusech si na tuto novinku určitě dobře zvyknete. Nemusíte mít tak obavy, že spletete číslo účtu, variabilní symbol  nebo omylem sloučíte platbu s jinou.

Ještě upozorňujeme, že platbu QR kódem zatím nelze použít na platby do školní jídelny. Pokud nechcete QR kódy používat, platbu můžete nadále vypisovat ručně.

Budeme rádi, když budete s novinkou spokojeni. V případě potřeby se obracejte na kancelář školy či na hlavní účetní školy.

Mgr. Petr Horčička