Výtěžek sbírky Děti dětem předán do azylového domu

17. 12. 2021

Ve středu a ve čtvrtek 15. a 16. prosince naše děti z Komendy vybíraly od spolužáků a jejich rodičů potraviny, hygienické potřeby, školní potřeby a přezůvky pro děti do azylového domu v Trutnově.

V rámci charitativní sbírky Děti dětem, která se konala ve spolupráci s organizací Most k životu (což je příspěvková organizace města Trutnova), se vybralo několik beden trvanlivých potravin, drogistického zboží, psacích potřeb, sešitů, několik školních aktovek, tři krabice přezůvek různých velikostí, ale také velká krabice osobních dárků pro děti i dospělé. Tři dárci celkem darovali také 12 mobilních telefonů, a to nových i zánovních, dále konkrétním dětem nové oblečení dle jejich přání a další dárečky. Předání výtěžku sbírky se uskutečnilo v pátek 17.12. Děti společně s organizátorkou charitativní akce paní učitelkou Mgr.Růžičkovou předaly věci do azylového domu paní ředitelce Mgr.Hillebrandové, která rozdělí věci potřebným a osobní dárečky předá dětem i maminkám na Štědrý den.

člának o sbírce v Trutnovinkách