Zimní olympiáda dětí a mládeže

27. 1. 2023

Úspěšní účastníci Zimní olympiády dětí a mládeže z naší školy.

Od neděle 22. 1. 2023 do pátku 27. 1. 2023 se konala Zimní olympiáda dětí a mládeže. Pořadatelem byl Královéhradecký kraj a o medaile se bojovalo ve Vrchlabí, ve Špindlerově Mlýně, v Trutnově a v Nové Pace.

Z naší školy se do soutěží o medaile probojovali:

Za běh na lyžích: Lucie Horká (6. místo, 8. místo, bronzová medaile ze smíšené štafety), William Bednář (4. místo, 9. místo, bronzová medaile ze smíšené štafety).

Za biatlonMikuláš Shorný (5. místo, 7. místo, 4. místo ze štafety)

Za sjezdové lyžováníJan Kolb (14. místo, 11. místo), Ema Kolbová (8. místo, stříbrná medaile)

Všem, kteří vzorně reprezentovali školu a svými výsledky přispěli k celkovému vítězství Královéhradeckého kraje děkujeme a blahopřejeme.

Ing. Mgr. Jitka Semeráková

učitelka II. stupně