1.A na dopolední návštěvě parku se studenty SLŠ Trutnov

3. 6. 2024

Studenti SLŠ Trutnov si připravili bohatý program pro naše prvňáčky.

1.A na dopolední návštěvě parku se studenty SLŠ Trutnov

Každým rokem  studenti SLŠ v našem městě a jejich učitelé pořádají setkání s malými žáčky a snaží se jim zábavnou formou přiblížit les a vše, co k němu patří. Děti se mohly blíže seznámit s trubačským uměním mladých myslivců, jejich zvířecími pomocníky, hledaly a poznávaly shozy vysoké zvěře, učily se rozdělávat oheň, podívaly se na práci s motorovou pilou a také poznávaly různá lesní zvířata. 

Děkujeme a budeme se opět těšit na další návštěvu.   

Mgr. Jana Jirásková

učitelka 1. stupně

499 829 673

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

nastavení