3.C hraje seniorům v DPS

13. 12. 2023

Vánoční divadelní představení

Dne 12. 12. 2023 odehrála třída 3.C vánoční divadelní představení Zpátky do Betléma pro seniory žijící v Domově s pečovatelskou službou v Dělnické ulici v Trutnově. Hra byla dětmi secvičena dle scénáře naší šikovné paní vychovatelky Kateřiny Suchánkové. Ve hře o sedmi dějstvích nechyběly klasické postavy Marie, Josefa, tří králů ani zlovolného krále Herodese. Kdo však chyběl, byl Ježíšek. I ten je však v závěru představení šťastně nalezen a hra končí happy endem. Děti si na vlastní kůži vyzkoušely náročnost hereckého řemesla a v některých z nich byl zažehnut plamínek zájmu o tento druh umění.

Senioři byli obdarování také ručně vyrobenými pozornostmi od dětí ze školní družiny.

Mgr. Soňa Mědílková, DiS.

pedagogická asistentka

Mgr. Petra Pavlů