Baldův svět

18. 6. 2023

Žáci z 2.A a 2.B zažili zábavný den v Mladých Bukách

V pátek se vydali druháci za pěkného slunečného počasí do zábavního parku. Cestovali jsme vlakem do Mladých Buků.  Jakmile jsme dorazili na místo, hned jsme obsadili trampolínky, prolézačky, vodní říčky... Radost nám udělala minizoo, kde jsme krmili kozy. Bezva byla i skákací bublina s výhledem na hory, prostě areál plný zábavy a adrenalinu. Více prozradí fotografie a postřehy žáků.

Žáci:

Nejlepší byly kozy, protože jsme je mohli hladit a krmit.  ( Kuba H.)

V Baldově světě byla nejlepší jízda na kruzích (tubingu) a trampolíny. Měl jsem radost z vodních hrází, protože jsme si hráli na vodní elektrárnu.  (Kuba B.)

Nejvíc se mi líbilo, že jsem sjela tobogán a potkala na něm paní učitelku. Moc jsem se tomu smála. (Laura S.)

Zábava byla taky v bludišti. (Laura P.)

Nafukovací bublina byla bezva. (Kája D.)

Zábavné byly trampolíny a prolézačky. (Martin P.)

V Baldově světě jsem si pěkně pohrála s kamarády. (Nella P.)

Mně se líbila vodní říčka. (Filip L.)

Mgr. Miroslava Augustová

učitelka 1. stupně