Dramatická tvorba žáků

20. 3. 2024

Divadelní představení 3.C - Zlatovláska

V rámci Dne otevřených dveří si třída 3.C připravila pro návštěvníky autorské divadelní představení podle předlohy Karla Jaromíra Erbena - Zlatovláska. Žáci se podíleli na tvorbě kostýmů, kulis a představení obohatili spoustou nápaditých vhledů a humorných replik. Do představení se podařilo zapojit i žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, což považujeme za velký úspěch. O představení byl nad očekávání velký zájem, na poslední příchozí zbyla již jen místa k stání. "Zlatovláska" se malým hercům velmi vydařila, z hlediště zaznívaly salvy smíchu a po představení odcházeli diváci dobře naladěni na další prezentační stanoviště.

Mgr. Soňa Mědílková, DiS.

pedagogická asistentka

Mgr. Petra Pavlů