Exkurze Pec pod Sněžkou

8. 3. 2024

Třídenní školní exkurze do Pece pod Sněžkou

Pod horami už se pomalu klube jaro, ale na našich nejvyšších vrcholcích se ještě lyžuje. Využíváme možnosti vyjet opět na třídenní dobrodružství – tentokrát na chatu Hanzalka v Peci pod Sněžkou. Cílem je naučit se být sám za sebe více samostatnější a užít si společné chvíle s kamarády ze třídy. Tady jsou některé reakce našich žáků:

Výlet byl super. Nejvíc se mi líbily jelení louky. Ale hezká byla i soutěž Talent a pohádky. A nádherné byly také vodopády s krajinou. Byl jsem rád moc za náš pokoj. Byly tam super zážitky. I Stezka korunami stromů byla super. Zkrátka super výlet a choroše byly super. (M. M.)

Mně se líbilo, jak jsem házel šišky do potoka. A ty choroše. Dávám 9,5 bodů z 10. (Š. P.)

Líbilo se mi tam. První den v korunách stromů, druhý den v lese na jelení louce, třetí den na dětském parku. Na Růžence vaří moc dobré jídlo a čaj. Také se mi líbily kotrmelce za chatou. (V. Z.)

Na výletě se mi líbilo, že jsme byli v přírodě. Viděli jsme velké vodopády. Byl tam krásný vzduch a chata. Z našeho okna byl krásný výhled. Ale nejvíc se mi líbilo, když jsme šli Stezkou korunami stromů. (E. D.)

Bylo to tam na pět hvězdiček. S kamarádkami jsme hrály super hry. Bylo to tam úplně nejlepší. Nezažila jsem nic lepšího. Chtěla bych tam zůstat. Stezka korunami stromů byla super. Sice jsem neutratila ani korunu, ale i tak to bylo hodně super. Kdybych tam měla nakreslit tolik srdíček, jak moc se mi to líbilo, tak by jich tam bylo tolik, že by se tam nevešly. (L. R.)

Mně se líbily pokoje, procházky a jak jsme zpívali Jožin z Bažin. Prostě všechno, ale nejvíc se mi líbily nákupy. Prostě 10/10 výlet. A těšil jsem se na mamku. (J. M.)

Mgr. Petra Pavlů

učitelka 1. stupně

Mgr. Soňa Mědílková, DiS.

pedagogická asistentka