Flétnisté chystají koncert

30. 3. 2023

Malí flétnisté, kteří navštěvují školní kroužek, se pilně připravují na svůj jarní koncert. Kromě lidových písní na posluchače bude čekat také překvapení v podobě nově nastudovaných skladeb. Děti se schází každý týden a kromě toho pilně cvičí doma. Seznamují se také se souborovou hudební praxí. V souboru hrají velmi zkušení hráči i úplní nováčci, protože kroužek je otevřen pro děti prvního i druhého stupně a rádi přivítáme nové muzikanty i v průběhu školního roku.

Ivana Dvořáková

Mgr. et Mgr. Ivana Dvořáková