Hurá do lesa

15. 10. 2023

Ve středu 11.10. 2023 se vydala třída 3. C na akci "Do lesa s lesníkem".

O báječný program se profesionálně postarali učitelé a studenti střední lesnické akademie. Na celý den si připravili program, ve kterém si naši žáci mohli vyzkoušet sázet stromky, stlouci budku a krmítko pro ptáčky, shlédnout práci při manipulaci se dřevem, pečovat o les od jeho založení až po konečné využití. Nechyběla praktická ukázka s loveckým psem Vanem či měření výšky a šířky stromů. Sladkou tečkou v podobě koláčků a pozdravem "Lesu zdar" byla tato akce ukončena. Velmi děkujeme za tak vzorně připravenou akci, s laskavým přístupem všech zúčastněných a zároveň velmi profesionální a názorné představení práce studentů SLA.
Mgr. P. Pavlů, Mgr. S. Mědílková s žáky 3.C

Mgr. Petra Pavlů

učitelka 1. stupně

Mgr. Soňa Mědílková, DiS.

pedagogická asistentka