LOGOPEDICKÉ CHVILKY na naší škole…

30. 3. 2023

Kolektivní jazykové chvilky aneb hláskohraní

Vážení rodiče,

váháte, zda přihlásit vaše dítě právě na naši školu? Neváhejte! LOGOPEDIE, která je v dnešní době velice aktuálním tématem u nás na škole není tabu.  Mnoho dětí při nástupu do školy má problémy s výslovností. Při zápisu do první třídy se často setkáváme s větším procentem dětí, které trápí špatná výslovnost. Rádi bychom podpořili rodiče, protože si myslíme, že ve vzdělávání dětí by se mělo táhnout za jeden provaz a spolupráce rodičů, učitelů a dalších odborníků je velice důležitá. U nás na škole nabízíme logopedickou podporu všem, kdo pomoc potřebují prostřednictvím logopedických chvilek proškolených odborníků. Trénujeme, procvičujeme hrubou a jemnou motoriku mluvidel, zrakové a sluchové vnímání. To vše má vliv na vývoj řeči. Snažíme se společně hledat nejsnazší cestu pro hladký průběh devítiletou docházkou… Důvěřujte nám.

Lenka Kasmanová a Ivana Dvořáková

Mgr. et Mgr. Ivana Dvořáková