Natura Viva

13. 9. 2021

Žákyně 3. A převzaly ocenění ve výtvarné soutěži

V sobotu 11.9.  navštívily žákyně 3. A výstavu Natura viva v Lysé nad Labem. Děvčata zvítězila ve výtvarné soutěži ČMMJ Moje toulky za zvěří. V každé věkové kategorii bylo oceněno 10 nejlepších prací.

V Lysé převzaly Aneta Skvrnová, Anička Madževská, Jana T.  Matysková a Emma Metelková ceny za zvuků mysliveckých fanfár, za další dvě vítězky, Anetku Brožovou a Lauru Jeřábkovou, převzala cenu paní učitelka I. Dvořáková. Děvčatům  blahopřál  šéfredaktor časopisu Myslivost a představitelé Českomoravské myslivecké jednoty. Během přebírání cen byly práce dětí promítány na velkoplošnou obrazovku a každý tak mohl vidět jednotlivá díla. Celý den děti strávily prohlídkou a sledováním doprovodného programu na této významné výstavě týkající se myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě.

Ocenění jistě děvčata podpoří v další tvůrčí činnosti a  posílí i  jejich zájem o přírodu. Poděkování patří paní Blance Matyskové za doprovod během celého slavnostního dne.