Oslava MDD

31. 5. 2024

Mezinárodní den dětí a 3. C na Dvoračce

Venku vládne letní počasí a v Radničních listech nás naše malebné město Trutnov inspiruje k návštěvě zrekonstruovaného hřiště na Dvoračce. Jdeme ho tedy otestovat. Hodnocení našeho dne popsali samotní žáci:

Šli jsme cestou necestou, z kopce do kopce, lesem, po betonu. Viděli jsme slepýše, nové hřiště. Mně se moc líbilo. (N. H.)

Nejlepší bylo, jak jsme stavěli hrad. Ten se jmenoval Ráj, protože se v něm žilo jako v ráji.  (M. M.)

Mně se líbilo chodit po kládě, koupil jsem si Kofolu a skákal na duchně. Jedl svačinu, hrál na babu, udělal si modřinu a dělal jsem kraviny s klukama. Pak jsem stavěl hrad. Byl jsem doma úplně vyřízenej. (J. H.)

Venku bylo hrozné teplo. Bavilo mě, že jsem si mohl skákat na bublině, koupil jsem si nanuk a mohl si hrát co chci.  (J. P.)

Na Dvoračce měli skákací bublinu, kterou nám ochotně nafoukla obsluha restaurace. Skákal jsem na ní salta. Zhoupl jsem se na houpacím koni a Máťa u toho komentoval Velkou pardubickou. Pak jsem šel s Natkou zařídit u obsluhy nanuky pro ostatní. Bylo to super. (V. B.)

Šli jsme na Dvoračku. Cestou tam jsme zpívali a když jsme tam došli, tak nám pán nafoukl skákací bublinu. My jsme se na ni vrhli a hráli na ní hru čtyři životy. Bylo to bezva. (E. B.)

Mgr. Petra Pavlů

učitelka 1. stupně

499 829 675

Mgr. Soňa Mědílková, DiS.

pedagogická asistentka

499 829 673

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

nastavení