Preventivní program PČR

11. 4. 2024

Dopravní výchova

Ve středu 10. 4. 2024 navštívil naši třídu příslušník PČR, preventista, pan poručík Bc. Lukáš Vincenc. Žákům třetí třídy připomněl pravidla bezpečnosti, zejména pravidla silničního provozu z pohledu chodce, cyklisty i uživatele koloběžek. Žáci si zopakovali dopravní značky a požadavky na užívání bezpečnostních prvků a ochranných pomůcek. Všichni se s chutí zapojovali do diskuse a uváděli k problematice praktické příklady ze své osobní zkušenosti. Zajímavé povídání ukončilo zvonění na přestávku. Již nyní se žáci těší na další přednášku ve vyšších ročnících.

Mgr. Soňa Mědílková, DiS.

pedagogická asistentka

Mgr. Petra Pavlů