Klub blogerů a reportérů

13. 10. 2023

Klub nadaných dětí jede na plné obrátky!

Od října se na naší škole naplno rozjely všechny sekce Klubu nadaných dětí, které podporují žáky s mimořádným nadáním a žáky zvídavé. Jednou z nich je Klub blogerů a reportérů. Náš tým vytvořil Studio Ámos a zahájil tvorbu měsíčního školního vysílání. Zkoušíme si pozice režisérů, kameramanů, reportérů, scénáristů, zvukařů i dramaturgů. Natáčíme reportáže, vytváříme zpravodajství i žákovské ankety. Zveme si do našeho studia významné osobnosti a úspěšné žáky, se kterými natáčíme rozhovory i menší medailonky. Takže máte se na co těšit!

PhDr. Martina Kubínová, Ph.D.