Okresní kolo Soutěže německého jazyka

16. 3. 2022

2. místo Justina Kokrhounová

16. 3. 2022 se opět na naší škole konalo okresní kolo Soutěže v německém jazyce pro kategorii základní školy a víceletá gymnázia. Díky lepší epidemiologické situaci soutěž proběhla prezenčně. Děkujeme všem účastníkům a jejich učitelům za účast a vzornou přípravu.
Zároveň blahopřeme naší žákyni Justině Kokrhounové, která si "vyšprechtila" krásné 2. místa a postoupila tak do krajského kola. Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí a úspěch 7. 4. 2022 v krajském kole.